Віктор Овчарук взяв участь у засіданні Національної ради – ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Віктор Овчарук взяв участь у засіданні Національної ради

Сьогодні, 5 жовтня,  у Будинку Уряду відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, участь у якому взяв голова обласної ради Віктор Овчарук.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на тернопільську обласну раду.

Члени ради обговорили ряд питань, зокрема – «Про розгляд та затвердження запиту до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках каталітичного інвестування», «Про доповідь України у засіданні Глобальної Коаліції з профілактики щодо досягнень та зобов’язань для прискорення темпів профілактики ВІЛ з метою досягнення цілей до 2020 року», «Про результати співпраці релігійних громад з організаціями, які реалізують гранти Глобального фонду в Україні: досягнення та перспективи, «Щодо стану забезпечення регіонів України протитуберкульозними та АРВ-препаратами, препаратами для ЗПТ» та інші. Обговоривши питання порядку денного члени Національної ради з питань протидії
туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу прийняли відповідні рішення. До прикладу, запит до Глобального фонду був затверджений, інформацію з другого та третього питання взято до уваги тощо.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*