Голова Тернопільської ОДА бере участь в Економічному форумі у Польщі – ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Голова Тернопільської ОДА бере участь в Економічному форумі у Польщі

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна разом з делегацією від області долучився до триденного Економічного форуму, який розпочався 5 вересня у польському місті Криниця Здруй.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

У перший день форуму відбулася пленарна сесія «Незавершена інтеграція – прагнення Європейських країн», спікерами якої стали Президент Польщі Анджей Дуда, Грузії – Георгій Маргвелашвілі та Македонії – Ґеорґе Іванов.

У рамках Форуму також відбулась панельна дискусія на тему «Польща – Україна. В пошуках нових моделей партнерства та співпраці». Також представники Тернопільської делегації долучилися до дискусії «Мілітаризація чорного та балтійського морів. Дві зони – одна проблема», спікером став народний депутат України Олег Барна.

Під час форуму голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з головою Європейського Конгресу Українців, спікером української національної меншини в Угорському парламенті, вихідцем з Тернопільщини – Ярославою Хортяні. Також у рамках заходу голова ОДА презентує стан економічного та туристичного розвитку області під час панельної дискусії «Боротьба зі стереотипами – вплив іміджу країни і регіонів на туризм та економічний розвиток».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Leave a comment

Your email address will not be published.


*