Кооперативи – перспектива для розвитку села, переконані в Тернопільській ОДА – ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Кооперативи – перспектива для розвитку села, переконані в Тернопільській ОДА

Врятувати села на Тернопільщині допоможуть сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, впевнені в облдержадміністрації. Вони підвищать зайнятість та дозволять людям самостійно заробляти гроші. В області їх вже створено близько двох десятків. Так звані СОКи — це є добровільні об’єднання, які надають послуги членам кооперативу для покрашення ведення індивідуального господарства,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Районні адміністрації закладають у своїх бюджетах кошти на підтримку СОКів, а також надають консультаційну допомогу. «Скористатися програмою – просто, а весь процес – абсолютно прозорий. Потрібно написати обґрунтування та подати заявку, і за рішенням сесії районної ради ми виділяємо кошти», – зазначає Василь Вітровий, голова Козівської райдержадміністрації.

Наразі кооперативи перебувають на початкових стадіях свого розвитку, а тому потребують допомоги і підтримки влади не тільки на місцях, а й обласної.

«На 2017 рік обласною радою вже виділено 600 тисяч гривень. Але ми будемо збільшувати цю суму і плануємо витратити на ці потреби до 1,5 мільйона гривень, – зазначає Віталій Луй, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА. – Всі люди, які до нас зверталися минулого року з повним пакетом документів, з бізнес-планом – всі отримали певний рівень допомоги і також консультаційну допомогу при створенні».

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*