У Тернополі представили виставку картин, створених дітьми із зони АТО – ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Тернополі представили виставку картин, створених дітьми із зони АТО

В Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка жителі Донецької та Луганської областей –  переможці Всеукраїнського конкурсу «Україна очима дітей АТО» – представили свої роботи. 22 картини демонструють те, якою бачать свою Батьківщину діти із зони АТО – з Рубіжного, Лисичанська, Попасної, про це пише Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
Перебуватимуть діти на Тернопільщині до 12 березня. Відтак вирушать до Львова, а звідти – на відпочинок в Карпати. Під час поїздки діти будуть малювати гори, відтак – у планах –  створення виставки «Карпати очима дітей АТО». На Тернопільщині дітей чекає насичена програма: вони відвідають Кременець, замок у Збаражі, Почаїв.
До слова,  метою проекту є оздоровлення та реабілітація дітей із зони АТО новими методами арт-терапії.
На урочисте відкриття виставки завітав заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.
«Сьогодні ми маємо нагоду побачити Україну очима дітей АТО, погляд цих дітей спрямований у майбутнє. 95% творів даної виставки зображують України красивою й мальовничою. Діти з зони АТО – сьогодні, напевно, найбільш вразлива та постраждала категорія, тому хотілося дати їм можливість розкритися та змінити обстановку, побачити іншу країн. Вони пережили не прості останні декілька років, та незважаючи на це все ж залишилися мрійливими і творчими.  У майбутньому ці діти також творитимуть майбутнє України і зараз вони зображують її такою, якою хотіли б її бачити. Подібні заходи утверджують Україну та майбутнє наших поколінь», — зазначив Юрій Юрик.

Джерело: Тернопіль Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*