500-річчя відсяткував древній Вільховець, що на Борщівщині

Усією великою, об’єднаною громадою вітали село із таким поважним ювілеєм. У програмі святкування – урочисті збори громади, концерт аматорських колективів, виставка старожитностей та народних промислів, частування місцевими смаколиками.

Повідомляє БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Голова обласної ради Віктор Овчарук завітав привітати земляків із такою поважною датою: «Ми сьогодні відзначаємо півтисячоліття села. Адже перша згадка про Вільховець датується 1517 роком. Разом з тим тут люди селились значно раніше, поблизу Вільхівця виявлено поховання часів Київської Русі, де знайдено срібні прикраси.  І це не дивно, адже благодатна, плодюча земля, багатоводний Дністер, теплий, помірний клімат, щедрі ліси, розлогі поля вабили сюди працьовитих, добрих, чесних та самовідданих людей. Саме такими мої земляки. Мигорді своєю славною історією, героями, які віддали своє життя за незалежність України, за тих, які нині на сході бережуть цілісність держави. Село завжди було джерелом національного духу, оборонцем національних святинь, залишалося вірним національним символам. У роки найважчих випробувань на його вулицях лунала українська мова, вільхівчани співали українських пісень, попри найжорсткіші заборони та переслідування були ревними вірянами церкви. Ви трепетно зберегли ще один скарб – нашу вишиванку. Дякую кожному з вас за все те добре, що ви  зробили і робите для села! Дякую усім, хто зберіг, хто вивчав, шанував, хто пропагував та продовжує пропагувати і берегти наше стародавнє ужиткове мистецтво».

Віктор Овчарук побажав усім  миру в нашій державі та наших домівках, добробуту та оптимізму, впевненості у власних силах і невичерпного натхнення, міцного здоров’я, справжнього людського щастя, достатку, сімейної злагоди та затишного рідного села, а ще закликав усіх любити та розвивати рідний край. Очільник обласної ради вручив найактивнішим членам громади відзнаки обласної ради.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*