Агрохолдинг «Мрія» забрався з Городниці геть

Продовжується скандальна колотнеча, пов’язана з черговою спробою агрохолдингу «Мрія» захопити чужі земельні наділи і знищити те, що вже посіяне на них. Про всі нюанси цієї, «омріяної» агроаферистами  оборудки, ми вже розповідали у публікації «Агрохолдинг «Мрія» грабує Городницю». Йшлося і – понині йдеться- про долю земельних паїв мешканців села Городниця Гусятинського району Тернопільщини.

Справа тільки виглядає складною, а ,направду, юридична суть її – елементарно-проста. «Мрія», у складі чотирьох агропідприємств, господарювала на земельних  наділах місцевих людей. І так «догосподарювалась», що селяни категорично відмовились продовжувати співпрацю з цим агрохолдингом. Про що завчасно – як і вимагає Закон – повідомили керівництво «Мрії». Зрештою, і договори оренди, підписані селянами ще з попереднім менеджментом агрофірми, закінчились.

Не підписала «Мрія», задля ефективного використання землі, і «джентельменської» угоди з іншими агропідприємствами. Здавалося б – крапка. Але ні… Вдаючись до, притаманних йому, силових методів скандальний агрохолдинг, пригнав на городницькі землі техніку і спробував зухвало захопити чужі паї і, знищивши вже посіяне на них, засадити землю соєю. На заваді свавіллю стали мешканці Городниці, які «живим щитом» не допустили «Мрію» до своїх наділів.

23-го травня, з приводу цієї ситуації, у селі відбулось громадське обговорення. Проходило воно просто неба – саме на тому полі, про яке йдеться. Селяни показали журналістам наслідки «ефективного господарювання» агрохолдингу – зарослі бур’янами ділянки. І порівняли представників «Мрії» з колорадськими жуками, які «все лізуть і лізуть». Місцеві мешканці безапеляційно заявили, що не хочуть жодної орендної плати від агрохолдингу і більше не будуть мати з ним справу.

Упродовж зібрання на адресу представників «Мрії» лунали і не дуже делікатні вигуки: «…Скільки буде ваше бабло керувати, люди сказали «ні», «…Нехай Саймон Чернявський (ред. –генеральний директор агрохолдингу) приїжджає і ділить, а нє – то ми його поділимо…»,» Ви не будете страшити нас автоматами, як у Підгайцях», «…Якщо по-доброму не доходить – зараз поперекидаємо ваші машини»….

Отримавши такий потужний спротив від селян та бійців АТО, тітушки “Мрії” змушені були забратися геть. А  деякі, найбільш яскраві, моменти громадського обговорення – пропонуємо Вашій увазі у відео коаліції «Агромайдан».

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*