Футболістам ФК Тернопіль представили нового тренера

15 січня, керівництво ФК Тернопіль представило команді нового головного тренера Романа Васильовича Максим’юка, пише sports.te.ua, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

У своєму вступному слові новий наставник муніципалів підтвердив, що на нього покладено завдання зберегти для ФК Тернопіль місце в першій лізі.

— Я приступаю до роботи і у мене на сьогодні єдине завдання — витягнути ФК Тернопіль з дна турнірної таблиці. Виконати поставлену ціль має команда однодумців. Гравців, які відчувають, що не спроможні справитися з великими навантаженнями, які будуть запропоновані на підготовчих зборах або не бажають працювати з нами в одній команді для досягнення поставлених завдань — з такими нам не по дорозі. Однозначно, доукомплектація буде. Разом з тим, від тих футболістів, які є нині в обоймі команди я хочу бачити бажання довести свою необхідність, при цьому ніхто на старі заслуги дивитися не буде. Ми повинні повернути глядача на стадіон, своєю грою, в тому числі результатом, доставляти їм задоволення від перегляду матчів за участю ФК Тернопіль, — відзначив Роман Максим’юк.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*