Команда Гусятину – переможець змагань зі спортивної радіопеленгації

З 23 по 26 червня 2016 року в смт. Гусятин проводилися обласні відкриті змагання зі спортивної радіопеленгації серед вихованців позашкільних навчальних закладів Тернопільської області, пише ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО, з посиланням на Відділ освіти Гусятинської районної державної адміністрації.

Основними завданнями обласних відкритих змагань зі спортивної радіопеленгації були залучення до технічної творчості учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації; пошук і підтримка технічно обдарованих учнів; стимулювання творчого, інтелектуального, фізичного розвитку школярів, зростання їх спортивно-технічної майстерності; підвищення рівня фізичної підготовки та спортивної майстерності; популяризація науково-технічної творчості, радіоспорту; вивчення передового досвіду щодо організації технічної творчості; організація змістовного дозвілля дітей та молоді, пошук нових форм проведення змагань та оздоровчих заходів.

  Обласні відкриті змагання зі спортивної радіопеленгації проводилися у смт. Гусятин за підтримки голови Гусятинської райдержадміністрації В.С.Батога, відділу освіти райдержадміністрації – начальник О.А.Кащишин, Гусятинської дитячої юнацької спортивної школи – директор І.М.Троян, Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості – директор Л.П.Чубей.

 У змаганнях брали участь збірні команди Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Козівського, Теребовлянського районів, селища Товсте (Заліщицького району),  команда  організатора змагань ТОКЦНТТШУМ, а також команда, запрошена на відкриту першість з м. Рівне.

Наш район представляла команда Гримайлівської районної станції юних техніків.

 У склад команди входили 6 учнів, з них 2 учасники (хлопчик + дівчинка) віком 12-14 років включно, 2 – віком 14-16 років включно, 2 – віком 16-18 років включно, тренер-суддя та керівник  команди, на якого покладається відповідальність за життя та здоров’я дітей в дорозі та під час проведення заходу.

 Змагання проводилися в діапазонах 3,5 і 144 мГц. Довжина траси пошуку для старшої групи біля 4-5 км (кількість передавачів – 4 ), середньої – 3-4 км (к-сть передавачів – 3), молодшої  2-3 км (к-сть передавачів -3).

 26 червня 2016 року на центральному стадіоні «Збруч» смт. Гусятин відбулося нагородження переможців та закриття обласних відкритих змагань зі спортивної радіопеленгації.

До учнівської молоді звернувся голова райдержадміністрації В.С.Батіг з словами вдячності за участь в змаганнях та гостинно запросив побувати на Гусятинщині ще на наступні роки.

Начальник відділу освіти О.А.Кащишин побажала дітям міцного здоров’я, змістовно і весело провести канікули та подальших успіхів у спорті і навчанні.

 Суддівською колегією визнано переможцями такі команди:

 І місце посіла команда Гусятинського району

ІІ місце – команда Козівського БДЮТ (Козівський р-н)

ІІІ місце – команда Товстенського БДЮТ (смт. Товсте Заліщицького р-ну)

Переможці нагороджені Дипломами та Медалями від оргкомітету, керівники команд – Грамотами.

 Команда Гусятинського району буде представляти Тернопільщину на Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть у вересні 2016 року в м. Києві.

 Щиро вдячні керівникам команди-переможця Гримайлівської районної СЮТ Сідляру Миколі Степановичу та Протасевичу Володимиру Ігоровичу за популяризацію технічної творчості, розвиток спортивно-технічних видів спорту серед дітей та учнівської молоді Гусятинщини.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*