Кременецька еко-майстерня отримала нове обладнання

Необхідне швейне обладнання передав сьогодні міський голова Олексій Ковальчук вихованцям еко-майстерні, що тимчасово діє на базі Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка.  Поповнити майстерню дороговартісним придбанням вдалося за благодійні кошти Сергія Наумовича при сприянні Кременецької міської ради.

Керівник еко-майстерні, радник міського голови Ірина Іваськевич та молодь з інвалідністю завітали до міськради аби особисто забрати обновку.

– Ми й надалі робитимемо все можливе аби підтримувати перспективу започатковану пані Іриною, – зазначив міський голова. – Це чудова можливість для цієї молоді відчути себе корисними, застосувати свій творчий потенціал і навіть трішки заробити.

До слова, на День міста та Свято замку, де еко-майтерня представляла власні вироби, усі еко-сумки були продані. Отже робота молоді є потрібною та затребуваною.

Еко-майстерня, де працює молодь з інвалідністю розпочала свою роботу у лютому поточного року. Вона дає можливість займатися улюбленою справою, проявити себе та довести свою потрібність перш за все самим собі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*