МЗС України сприяє оздоровленню дітей з Тернопільщини за кордоном (ФОТО)

Другий рік поспіль в Тернопільській області реалізовується гуманітарний проект, в рамках якого діти військовослужбовців-учасників проведення антитерористичної операції на Сході України відпочивають та оздоровлюються за кордоном. Активне сприяння цьому надає Міністерство закордонних справ України.

Зокрема, за ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни спільно з іноземними партнерами області, протягом 2015-2016 років понад 200 дітей, чиї батьки є учасниками АТО, мали можливість ознайомитися з культурою та традиціями інших країн.

20160620_141033

Серед них, 90 дітей відпочили у Республіці Хорватія. Вагомий внесок в реалізацію цих поїздок здійснено Посольством України в Республіці Хорватія. Завдяки дипломатичному хисту Повноважного Посла України в Республіці Хорватія Олександра Левченка та плідній співпраці з хорватською стороною, організацію змістовного відпочинку дітей Тернопільської області вдається забезпечувати на високому рівні.

20160622_082209

В рамках останньої поїздки, група з 45 дітей військовослужбовців-учасників АТО з 19 по 29 червня 2016 року побувала у м. Старі Град на острові Хвар Республіки Хорватія. Фінансову підтримку надала Бродсько-Посавська жупанія Республіки Хорватія. Культурна програма була насичена екскурсіями, в рамках однієї з них діти відвідали м. Загреб, де поклали вінки до пам’ятника Т.Шевченку на Українській вулиці під час урочистостей з нагоди святкування Дня Конституції України. Також у м. Cлавонський Брод юні мешканці Тернопільщини участь у відкритті виставки «Донбас: війна і мир» та представили концертну програму разом із місцевою українською громадою.

image-0.02.01.71163588846a0334dcb59fa8507477f8567d1b64baded24c48a7994ca60f4b4a-v

Тернопільщина сподівається на й на подальшу підтримку Міністерства закордонних справ України в реалізації гуманітарних проектів. Наразі, налагоджуються контакти з іншими країнами: Республікою Польща, Литовською Республікою, Аджарською автономною Республікою (Грузія).  

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*