На Тернопільщині люди вже не хочуть працювати за 4000 гривень

Через це багато кому двоодиться закривати власний бізнес, бо працювати просто нікому.

У Тернополі підприємці не можуть знайти робітників на зарплату у 4 тис. грн. Про це у спільноті “Шукаю роботу Тернопіль” повідомляє Любов Белко, пишуть  Патріоти України, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

У грудні вона розмістила оголошення, що ПП ШвейЦарія запрошує на роботу швачок, можливо без досвіду роботи.”Зарплата висока від 4000.00, графік позмінний”, – йшлося в оголошенні.Через деякий час оголошення прокоментував Володимир Вонс.

“Вже рік шукаємо. Глухо. Схоже, що оголошення потрібно давати в польську газету”, – іронічно написав він. При цьому пояснив, чому у Тернополі такі проблеми. За його даними, в Польщі швачка за місяць отримує 2000 злот * 7 = 14000грн.

Плюс безкоштовне житло.”Якщо ЗП в Україні складатиме половину польської, то думаю працівників знайти можна. Взагалі виробництво в Україні не вітається урядом. Виробник у нас – екстремал. Банально тканину привезти з Польщі люди вже 2 місяці не можуть. Цехи закриваються на Рівненщині”, – бідкається Вонс. Любов Белко пояснює, що в Україні підприємці наразі не можуть дати такої високої зарплати, оскільки стануть неконкурентноздатними і змушені будуть закрити бізнес. “Але для України то є нормальна з/п, адже є люди які і за 2000.00 і за 3000.00 працюють. І що таке заробіток за кордоном? Адже він тимчасовий, хіба людина їде на зовсім. Тому тут справа в наших людях -“буду сидіти вдома і жалітись як погано, але не піду на 4000.00 з/п”!!!”, – пише Белко. Володимир Вонс прогнозує, що таких економічних умов в Україні буде нова хвиля еміграції.

При цьому виїдуть ті активні люди, які ще не виїхали, та підприємці, які вкладатимуть кошти в економіку чужої держави.”Залишаться пенсіонери, хворі і депутати. Можливо це розплата пенсіонерам за те, що бездумно голосували чи продавались за гречку на виборах”, – міркує чоловік. Любов Белко дану ситуацію називає тупіком.”Це розплата нам в першу чергу за дурість, тупість і наївність( і ті що залишаються аж ніяк не хочуть працювати за більш меньш нормальну з/п, бо всі хто хочуть працювати їдуть за кордон( і це замкнутий круг!!

Виробник закриває бізнес, бо немає кому працювати!!! Це нонсенс!!! Тобто успішний бізнес, який платить податок, платить людям з/п закривається від нехватки працівників, не від відсутності клієнтів, не від інших факторів, а від такого який від нього не залежить!!! Це тупік!!”, – з сумом констатує Белко.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*