На Тернопільщині може з’явитися почесне консульство Угорщини

В Тернопільську область вперше із ознайомчим візитом завітав Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла. Під час зустрічі із головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною почесний гість зазначив, що Угорщина підтримує Україну в євроінтеграційному процесі, а також наголосив на зацікавленості у співпраці з Тернопільщиною,  про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Ми знаємо, що Тернопільська область залюбки б приєдналася до нашого консульства. Угорська сторона позитивно ставиться до цього, але існує ще певний процес, який повинен відбутися. Ми охоче б відкрили у Тернопільській області Почесне консульство тому, що постійна присутність, зокрема відносини з областю, для нас є дуже важливими», – зазначив Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла.

Створення Почесного консульства Угорщини у Тернополі допоможе налагодити тісну співпрацю, а також слугуватиме хорошим майданчиком для комунікацій.

Нагадаємо, що на Тернопільщині уже створено Почесне консульство Вірменії. Також працюють над відкриттям Почесних консульств Латвії та Литви на території області.

Довідково:

Станом на 31 грудня 2016 року загальна сума прямих угорських  інвестицій, що надійшли  в економіку області, склала 1,88 млн. дол. США.
В області працює одне підприємство з угорським капіталом: Іноземне підприємство «ДРАЙФХОЛМ ФАРМІНГ» (Зборівський р-н, вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур).

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*