На Тернопільщині побувала делегація Національної ради української національної меншини Сербії

Тернопільщину 12 квітня відвідала делегація Національної ради української національної меншини Сербії. Для поглиблення двостороннього співробітництва між обласною держаною адміністрацією, обласною радою та Національною радою української меншини Сербії (в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю, підписаного 26 жовтня 2007 року), почесні гості офіційно зустрілися з представниками місцевої влади, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
«За десять років нашого співробітництва ви стали для нас друзями і партнерами. За цей час були втілені в життя конкретні заходи, які принесли плідні результати. Зокрема, реалізований у 2009-2010 роках проект літньої школи україністики, екскурсійна місія «Слідами наших предків», участь тернопільських делегацій у фестивалях української пісні. Зроблено вже чимало і я переконаний, що у майбутньому вдасться зробити ще більше», — зазначив заступник голови-керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Вонс.
Він висловив особливу подяку за організацію відпочинку та оздоровлення групи дітей з сімей військовослужбовців краю та учасників антитерористичної операції. А також користуючись нагодою, запросив почесних гостей на Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017», що відбудеться 25 травня. Крім двосторонньої співпраці у мистецькій сфері, Ігор Вонс висловив сподівання й на встановлення бізнес-контактів із залученням підприємців Сербії та українських представників бізнесу для обміну досвідом, пошуків вдалих інвестиційних проектів тощо.
Під час офіційної зустрічі голова Національної ради української національної меншини Сербії Йозо Сапун, секретар Національної ради української національної меншини Сербії Далібор П’єкні та член Національної ради української національної меншини Сербії, голова Українського центру «Кобзар» Міро Калинюк переглянули фільм про потенціал Тернопілля.
«Сьогодні як ніколи важливо розвивати економічний потенціал області. Для залучення іноземних інвестицій необхідна хороша промоція і я вірю, що наша українська діаспора зможе гідно представити нас у світі», — наголосив Ігор Вонс.
У свою чергу голова Національної ради української національної меншини Сербії Йозо Сапун зазначив, що також цінує таку двосторонню співпрацю.
«Ваші мистецькі колективи брали участь в наших фестивалях. А у нас гастролювали актори тернопільського лялькового театру і наші діти чи не вперше у житті бачили щось подібне. Школярі відвідували заняття літньої школи україністики й отримали масу позитивних вражень. Надіємося, що наше співробітництво розвиватиметься й надалі», — зазначив Йозо Сапун.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*