Постійна діюча комісія провела чергове засідання

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чорткова відбулось під головуванням міського голови Володимира Шматька.

Повідомляє сайт Чортківське Інформаційне Бюро.

У засіданні брали участь секретар міської ради, заступник голови комісії Ярослав Дзиндра, члени комісії – заступники міського голови Олег Недокус, Роман Тимофій, завідувач сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Чорткова Віталій Фик та ін.

Розглянуто три питання.
Згідно з “Програмою захисту населення і територій м. Чорткова від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік” прийнято рішення про поповнення матеріального резерву міської ради будівельними матеріалами.

Також відповідно до вищезазначеної програми членами комісії погоджено виділення будівельних матеріалів жительці міста Чорткова Марії Баліцькій, якій під час різкого погіршення погодних умов (сильний дощ, пориви вітру) було знищено покрівлю даху будівлі по вулиці Володимира Великого 10б/4.

З метою реалізації заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із масовим захворюванням населення, у тому числі дітей на інфекційні хвороби на території міста Чорткова комісія заслухала доповіді завідувача Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ “Тернопільського обласного лабораторного центр МОЗ України” Оксани Чайчук та заступника головного лікаря Чортківского комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Світлани Грабовецької.

Фахівці повідомили, що в Україні спостерігається загострення епідситуації по ряду інфекційних захворювань. Розпочався прогнозований черговий епідемічний підйом захворюваності на кір. У період з 30.05.2017 по 03.07.2017 у м. Чорткові зареєстровано 6 випадків кору (троє дітей і троє дорослих). По випадках кору кількість контактних осіб у Чорткові становить 60 дітей та 220 дорослих.

У зв’язку з несприятливою епідситуацією із захворюваності на кір, а також з метою вчасного реагування на можливі прояви вірусного гепатиту А та випадки укусу людей тваринами, хворими на сказ Володимир Шматько запропонував внести зміни до “Програми захисту населення і території м. Чорткова від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік” та передбачити відповідні кошти для закупівлі необхідних імунобіологічних препаратів.

Члени комісії підтримали пропозицію щодо закупівлі протикоревої вакцини Тріорікс- 20 доз (254 грн. за дозу); вакцини проти гепатиту А Хаврікс 720- 5 доз (164 грн. за дозу); антирабічної вакцини Індіраб- 15 доз (425 грн. за дозу).

Підтримано пропозицію спеціалістів медичної галузі щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед медичних працівників та працівників дошкільних навчальних закладів.
Наголошено на постійному контролі за станом здоров’я дітей, які відвідують дитячі садочки для вчасного реагування на можливі випадки виявлених симптомів небезпечного захворювання.

Такі заходи слугуватимуть запобіганню та ліквідації НС біологічного характеру і попередженню можливих епідемічних ускладнень, спалахів кору та гепатиту А на території міста Чорткова.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ.

Джерело:  Чортківське Інформаційне Бюро.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*