Шумській райраді повернули дитячий табір “Гайдарівець”

Суд підтвердив право громади на майновий комплекс та землі лісового фонду.

На Тернопільщині прокуратура повернула громаді майно дитячого табору, розташованого у рекреаційній зоні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури, передає ШУМСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Кременецька місцева прокуратура забезпечила виконання рішення суду, постановленого за позовом прокурора, про передачу до комунальної власності цілісного майнового комплексу дитячого оздоровчого закладу “Гайдарівець” у Кутянці Шумського району.

Ще з 2014 року прокуратура відстоювала інтереси територіальної громади у судах всіх інстанцій, у тому числі вищих спеціалізованих.
Відтак, до комунальної власності передали 3 адміністративні цегляні будівлі, 7 літніх цегляних будинків, 12 літніх дерев’яних будинків та інші господарські приміщення загальною площею 2 015, 93м кв., залишкова балансова вартість яких становить понад 140 тис.грн. У користуванні установи перебувають землі лісового фонду рекреаційного призначення, площею 4,3 га.
Державний реєстратор зареєстрував право на цілісний майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу “Гайдарівець” за Шумською районною радою.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*