СОК “Дари ланів” гостив хмільниччан

Представники  ГО “Спілки учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району” відвідали СОК “Дари ланів” в с. Рудка Кременецького району, де ознайомилися з функціонуванням кооперативу. Комерційний директор СОК Олег Ярмош розповів про історію створення кооперативу, участь у програмі “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”, відповів на запитання хмільниччан.
Повідомляє сайт КРМЕНЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на blogspot.

Як стверджує експерт проекту Володимир Ханас: ” Перед приїздом гостей ми радились з координаторами програми Ігорем Стефанишиним та Олегом Проциком щодо того досвідом яких кооперативів Тернопільщини можна найефективніше скористатись.

“Дари ланів” був у попередньому переліку і оцінки учасників поїздки після відвідування кооперативу в Рудці засвідчили, що наш прогноз був правильний. Хочу від себе особисто і від учасників поїздки подякувати Олегу Ярмошу за презентацію і готовність консультацій учасників АТО з Вінничини у майбутньому”.

Відвідування кооперативу відбулось в рамках заходів проекту “Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО” за сприяння міжнародного фонду “Відродження”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*