Степан Барна: Органи державної влади підтримуватимуть ініціативи громад та їхнє бажання створювати добровільні загони

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна разом з представниками місцевої влади, Тернопільського національного економічного університету, Управління ДСНС України у Тернопільській області під час круглого столу обговорили управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

За словами Степана Барни, процес децентралізації призвів до очевидних змін, допоміг залучити додаткові ресурси зі сторони держави та значні надходження в область. Він наголосив, що завдяки реформі у громадах краю розпочали роботу над створенням безпечних умов для місцевих жителів, облаштовують та відкривають місцеві пожежні та поліцейські станції.

«Наразі в області діють 34 місцеві пожежні команди, які виконують важливе завдання, захищаючи місцевих мешканців. Також хочу зазначити, що важливим аспектом в умовах децентралізації є створення центрів безпеки, які повинні включити у себе комплекс координації і виконання делегованих державою повноважень у частині цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад. Тому у цій частині значима співпраця між владою, Національною поліцією та Державною службою надзвичайних ситуацій», – акцентував голова ОДА.

Також він наголосив, що органи державної влади в особі обласної та районних адміністрацій всіляко підтримуватимуть ініціативи громад та їх бажання створювати добровільні загони задля безпеки громад та втілення унікального досвіду.

«Протягом 2015-2016 років ми поставили собі за мету відновлення та переобладнання місцевих пожежних частин. За два роки нашої діяльності з обласного та місцевих бюджетів було виділено більше 3 мільйонів гривень, які були спрямовані на створення нормальних умов функціонування пожежних частин та діяльності обласного Управління надзвичайних ситуацій. 2017 рік у цьому напрямі став також продуктивним, тому впевнений, що у кожному районі будемо й надалі стимулювати цю роботу і підтримувати наших рятувальників, а також спільно забезпечимо належне функціонування системи безпеки на території нашого краю», – підсумував Степан Барна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*