Степан Барна: Перспектива залучення додаткових ресурсів – за легалізацією робочих місць

За три місяці 2017 року в області середня заробітна плата зросла майже на 200 грн. Тепер ця цифра становить 4 863 грн. Порівняно з минулим роком зарплата збільшилася на 51%. Зокрема, показники по середній заробітній платі покращилися ще й за рахунок легалізації й створення нових робочих місць. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час засідання колегії облдержадміністрації, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
За його словами, не може не тішити, що в цьому напрямі спостерігається позитивна динаміка й темпи. «Сьогодні ми бачимо реальне перевиконання ПДФО майже на 50% по окремих органах місцевого самоврядування. Це говорить про перспективи залучення додаткових ресурсів самими ж органами місцевого самоврядування. Власне, ці досягнення – це результат спільних заходів вжитих і з районними робочими групами та територіальними органами ДФС України в області щодо здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарювання чинного законодавства про оплату праці та зайнятість населення», – підкреслив Степан Барна.
Водночас, він акцентував, що особливу увагу слід приділити виявленню порушників у сфері господарювання та легалізації заробітної плати. В цьому перш за все мають бути зацікавлені голови громад, міст та голови міст обласного значення. Мотиваційна складова для цього є, адже 60% ПДФО йде до місцевого бюджету.
«Це питання ми детально обговорили під час нещодавно проведених індивідуальних бесід з головами РДА. У райони також надіслано відповідне доручення. За підсумками ж першого півріччя та всього року загалом ми ще раз повернемось до цієї тематики, як до основного показника нашої роботи. Заразом прошу звернути особливу увагу на наступне: в область мають намір зайти чимало інвесторів – у виробництво сонячної енергетики, у переробну галузь, у розвиток тваринництва і в розвиток соціальної сфери з надання послуг на приватній основі. Відповідно маємо підтримати ці наміри конкретними організаційно-управлінськими діями. Саме тому ми зафіксували задекларовані головами РДА прогнози з цих питань на 2017 рік і за їх реалізацію спитаємо з кожного», – зауважив Степан Барна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*