Степан Барна продовжує виконувати обіцянки

Вкрай потрібну і корисну для суспільства справу продовжують колеги-журналісти інформаційного агентства «Слово і діло» – на одноіменному сайті публікують обіцянки керівників і політиків та досліджують виконання того, що було ними обіцяно. До уваги журналістів-дослідників вкотре потрапив і голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. І це зовсім не дивно, бо, за аналізом Комітету Виборців України, тернопільський очільник за підсумками 2016 року та першого кварталу 2017-го утримує четверте місце у рейтингу  керівників українських областей.

Посилаючись на виступ Спепана Барни на місцевому телеканалі, в ефірі  якого  він, 1-го серпня 2016-го, пообіцяв  здати в експлуатацію нову школу в селі Горигляди Монастириського району до кінця 2016-го року, сайт «Слово і діло» робить категоричний вердикт – «НЕ ВИКОНАНО». Поважаючи категорично-принципову позицію колег, мусимо з нею все ж – теж принципово, не погодитись… Аргументуємо.

По-перше, відповідаючи на запит сайту, ще 1-го грудня 2016-го, Тернопільска облдержадміністрація, логічно обґрунтувавши існуючими фінансово-технічними проблемами, відповіла інформаційному агентству, що до кінця поточного року в експлуатацію буде введена «перша черга» школи, а повне введення в дію нового навчального закладу відбудеться 1-го вересня 2017-го.

По-друге, ми вирішили, як то мовиться, «піти до кінця» і з’сувати: а що ж відбувається у тій «першій черзі»? Відповідаємо – там повноцінно вчаться діти. Ми навіть заручились   офіційним документом за підписом керівника Монастириської освіти пані Николаїшиної. І не полінувались побачити все на власні очі. Розповідаємо і аргументуємо  фото.

Ще з 4-го жовтня 2016-го учні Гориглядівської школи повноцінно вчаться у лівому крилі ( то якраз – «перша черга»). Підготовлені класи, внутрішні вбиральні, придбано  нові парти, стільці, дошки. Створені пристойні умови для вчителів. До нового приміщення підведено газ, каналізація і водовідведення, парове опалення, пожежна сигналізація, радіо і, зрозуміло, традиційний дзвінок теж є, щоб учні знали, коли вже бігти додому…. Ну, про дзвінок – іронізуємо, а, якщо цілком серйозно, то ще 28-го листопада почала працювати газова котельня, а саме зараз проводяться роботи з встановлення бруківки…

Отже, висновок нашого дослідження: обіцянка, яку дав голова Тернопільської ОДА – “ВИКОНАНА”. Звичайно, можна прискіпуватись, що взагалі нічого не зроблено! Але ж діти вчаться у новій школі, хоча поки що це називається – “перша черга”.

Абсолютно серйозно вважаємо, що у своєму висновку ( підкреслюємо: загалом – справа корисна) колеги- журналісти мали б зазначити принаймні: «ПРОДОВЖУЄ ВИКОНУВАТИСЬ».

А принагідно – запрошуємо  «Сайт і слово» на відкриття всієї нової школи у Гориглядах Дату та точний час початку церемонії – повідомимо….

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*