Теребовлянський район — у трійці найкращих

Теребовлянський район посів почесне третє місце згідно рейтингової оцінки результатів діяльності за І квартал 2016 року.

Оцінка ефективності роботи району за звітний період визначається згідно показників, що впливають на його соціально-економічний розвиток та підвищення рівня життя людей.

Успішна динаміка показників Теребовлянського району спостерігається за напрямками: «Відновлювальна енергетика та енергоефективність» (2 місце), «Відкритість влади та доступність до адміністративних послуг» (3 місце), «Фінансова самодостатність» (4 місце), «Розвиток малого та середнього підприємництва» (4 місце).

«Це результат спільної роботи адміністрації області, району, депутатів та громади. Сподіваюся, у майбутньому ми спільними зусиллями зможемо утримати позиції на такому ж рівні», — зазначивзаступник голови Теребовлянської районної державної адміністрації Володимир Довгань.

На Теребовлянщині відбувається збільшення обсягу виробництва продукції сільського господарства. 1 місце район займає щодо темпів зменшення заборгованості із виплати заробітної плати та оплати житлово-комунальних послуг. Також він у першій четвірці стосовно оснащення багатоквартирних житлових  будинків приладами обліку теплової енергії.

Окрім цього, за І квартал 2016 року в районі найбільший обсяг  оголошених закупівель  товарів, робіт і послуг через електронну систему закупівель  «ProZorro» -1547 тис. грн (1 місце).  Відповідно й значна сума економії коштів по даній системі – 62 тис. грн (2 місце).

Нагадаємо, згідно результатів рейтингової оцінки результатів діяльності за І квартал 2016 року лідируючу позицію зайняв Тернопільський район. На другому місці — Збаразький район, який посів одні з перших місць згідно 19 показників восьми основних сфер діяльності.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*