Тернопільщина візьме участь в туристичній виставці у Польщі

Делегація Тернопільської обласної державної адміністрації та представники місцевих турфірм представлять потенціал краю на виставці World Travel Show 2016. Захід відбудеться 14-16 жовтня у найбільшому в Європі виставковому обєкті Ptak Warsaw ExpoInternational Exhibition & Congress Centre, що у місті Надаржин, поблизу Варшави. Промоція Тернопільщини розміщуватиметься на виставковому майданчику, площею 15 м кв.

«Це прекрасна нагода презентувати наш край у Європі. Запрошую підприємців Тернопільщини долучитися, аби гідно представити область», — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

World Travel Show 2016 — це ідеальне місце для презентації будь-якого міста і регіону, а також хороша нагода для встановлення нових бізнес-контактів та залучення нових клієнтів. Учасники виставки ознайомляться з найновішими трендами, що стануть актуальними найближчим часом. Проте це не лише майданчик для презентації компаній та приватних осіб, працюючих у сфері туризму, тут знайдуть корисну інформацію й люди, які полюбляють подорожувати.

У рамках виставки відбудеться міжнародний ярмарок автопричепів та кемпінгів, байк-шоу, водно-спортивні ігри. А також Міжнародний конгрес інновацій в галузі туризму, Міжнародні змагання з мотокросу, різноманітні майстерні у сфері найновіших туристичних трендів, зустрічі з відомими спортсменами, демонстрації кулінарних страв шести континентів світу. Окрім цього, планується проведення семінару на туристичну тематику.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*