Тернопільська ОДА підтримує «Форум Гостинності»

Форум Гостинності відбудеться 28-30 липня у м.Тернополі. Підтримку в організації заходу надає Тернопільська обласна державна адміністрація. Організаторами виступають журнал «Отельер&Ресторатор» та консалтингова компанія «Майстерня Гостинності».

За словами Назара Яворського, начальника відділу туризму Тернопільської ОДА, формування сучасної конкурентоспроможної туристичної індустрії в області є одним з основних завдань. При цьому рівень сервісу має задовольняти потреби іноземних та вітчизняних туристів. Окрім того на Тернопільщині ставку роблять і на внутрішній туризм серед мешканців області.

«Належний рівень міжгалузевої координації та впровадження інноваційних підходів у веденні туристичного бізнесу дозволять забезпечити швидке формування конкурентоздатного регіонального туристичного продукту та механізму просування його на міжнародний та внутрішній туристичні ринки. Саме тому облдержадміністрація виступає співорганізатором Форуму Гостинності. Даний майданчик збере багато успішних спеціалістів туристичної індустрії: для них – це можливість збагатитись інноваційними ідеями та підходами, для нас – додаткова промоція Тернопільщини», – зазначає Назар Яворський.

Перший день форуму буде більш теоретичним: представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, спеціалісти туристичної індустрії, готельного бізнесу, ресторатори, постачальники та виробники продукції для HoReCa виступатимуть із своїми доповідями, візьмуть участь у панельній дискусії. Спектр тем є досить широким і включатиме, маркетингову складову, роботу з персоналом, еко- та арт-напрямки, особливості сервісної стратегії та навіть психологічні аспекти. Захід відбуватиметься у приміщенні ОДА. Паралельно із цим будуть представлені інформаційні, виставкові стенди.

Під час другого дня учасників форуму чекає практичне заняття – презентація обладнання для кухні «RATIONAL» на базі однієї з ресторацій Тернополя.

І на останок гості зможуть ще раз переконатися у потужності рекреаційного потенціалу Тернопільщини під час екскурсії за маршрутом: Тернопіль – Збараж – Вишнівець – Кременець.

До 17 липня триває реєстрація учасників. Здійснити її можна за посиланням –

https://docs.google.com/…/1ayY3bglsL4hC9TI0O0cx0pVSz7…/edit…,


або director@otelier-restorator.com.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*