Тернопільський район — лідер у рейтингу діяльності за І квартал

Згідно результатів рейтингової оцінки результатів діяльності за І квартал 2016 року лідируючу позицію впевнено зайняв Тернопільський район. Найкращою та найуспішнішою роботу району визнали у напрямках: «Економічна ефективність», «Фінансова самодостатність», «Ефективність ринку праці» та «Розвиток інфраструктури».

«Ми працюємо за принципом: «А що я зробив для розвитку свого краю?». Лише спільними зусиллями ми змогли досягти такого результату. Серед пріоритетних напрямків нашої роботи є забезпечення мобілізаційної кампанії, допомога сім’ям бійців АТО, боротьба з корупцією, залучення інвестицій, розвиток інфраструктури, а також створення додаткових робочих місць. Таким чином ми зможемо відродити наш регіон та країну в цілому», — зазначив голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий.

Підсумки рейтингу підвели згідно показників восьми основних сфер, що охоплюють різні напрями діяльності, на які мають вплив місцеві органи виконавчої влади. Оцінка роботи районів проводилася за 35-ма показниками. Серед них: сфери діяльності, що відображають економічну ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічну співпрацю, фінансову самодостатність, розвиток малого та середнього підприємництва, відкритість влади та доступність до адміністративних послуг, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури та відновлювану енергетику та енергоефективність.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*