Тітушки «Мрії» штурмували АТП тричі

Серйозного резонансу набула наша інформація про те, що вранці 3-го липня була здійснена спроба збройного захоплення автотранспортного підприємства у Хоросткові. Відтак, просто зобов’язані були детальніше розібратись у суті  цього конфлікту. Ось, що поки що – за гарячими слідами – вдалося з’ясувати, про це повідомляє сайт ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

23 жовтня 2015 року ТОВ «Глобал Фід» придбало хоростківське АТП у ТОВ»Буд М». Операція купівлі-продажу була оформлена відповідним договором. Але, коли нові власники захотіли потрапити на свій придбаний об’єкт, їх просто туди не пустили. Хто? Охоронці агрохолдингу «Мрія».

Виявилось, що після зміни менеджменту, нові керівники «Мрії» вирішили похазяйнувати і в АТП. Після певних перепетій, 1-го липня вже цього року, представники ТОВ «Глобал Фід» на чолі з директором Тарасом Дідиком все-таки зайшли на свою законну автотранспортну територію. І відразу ж змушені були викликати поліцію. Бо агрохолдинговські «спортсмени» почали брутально витискати власників за межі підприємства. Поліції не важко було розібратись хто правий.

У руки наших журналістів також потрапили документи, серед яких рішення суду, яке доводить право власності ТОВ “ПРОФІТ-КОНТРОЛЬ”.

Директор ТОВ «Глобал Фід» Тарас Дідик  представив усі документи, які свідчили, що саме його фірма володіє нерухомістю АТП і належним чином оформила оренду земельної ділянки. А які документи представили інша сторона, тобто «Мрія» ? Та ніяких… Посилались тільки на договір оренди території автопідприємства, нібито укладений ще з попереднім  власником ТОВ «Буд М».

Але документа цього поліцейські не побачили. Юристи агрохолдингу пообіцяли привезти договір наступного дня. Але 2-го липня замість юридичного підтвердження – розпочалась нова спроба «омріяти» АТП силовим методом. Знову змушена була втрутитись поліція – приїхав навіть начальник Гусятинського відділу. Всі разом сіли за стіл переговорів. І, здавалось, що домовились. На прохання правоохоронців, ТОВ «Глобал Фід» погодилось за необхідності безперешкодно допускати працівників «Мрії» у складські приміщеня і бухгалтерію.

А представники агрохолдингу пообіцяли поліцейським чинам не вдаватись до силових методів. І саме «Мрія» обманула… Вже наступного ранку територія АТП була атакована з усіх сторін паркану. Навіть попри те, що у цей момент на підприємстві спеціально чергував інспектор поліції. Як ми уже повідомляли, напад було відбито, тітушок роззброїли і змусили тікати назад до «Мрії». Достеменно відомо, що з безпечної відстані (страшнувато все-таки…) керував цим нападом один з охоронних керівників «Мрії» Олександр Стріленко.

З приводу цього «безпрєдєла» ТОВ «Глобал Фід» знову звернулось з офіційною заявою до поліції. Зараз за територією автопідприємства спостерігають бійці спецпідрозділу «Беркут». Натомість керівники агрохолдингу «Мрія» заявляють, що, мовляв, це їх намагались рейдерськи захопити. Просто брешуть. Зрештою, своїм подальшим розслідуванням ми це доведемо…

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*