У районному центрі зайнятості спілкувались за “круглим столом” (ФОТО) – ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У районному центрі зайнятості спілкувались за “круглим столом” (ФОТО)

В рамках проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості у Лановецькому районному центрі відбувся “круглий” стіл  на тему: «Громадські роботи – ефективне тимчасове працевлаштування – реальна допомога людям і користь громадам». У його роботі взяли участь 15 сільських голів, представник Лановецького комунального підприємства по благоустрою та Управління соціального захисту населення  Лановецької райдержадміністрації.

Захід організовувався з метою забезпечення виконання завдань територіальної Програми зайнятості населення з питань організації тимчасової зайнятості безробітних та забезпечення їх тимчасової матеріальної підтримки, мотивації до праці безробітних осіб  впродовж 2015 року та визначення перспективних напрямків діяльності з організації громадських робіт у 2016 році на території району.

Відкрила зустріч директор центру зайнятості Світлана Філюк, яка провела для присутніх екскурсію приміщенням районного центру зайнятості,  детально розповівши про послуги служби зайнятості  її значимість щодо соціальної підтримки безробітних.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Інна Грицай наголосила, що громадські та тимчасові роботи надають можливість оперативно вирішити нагальні потреби територіальних громад та знизити напругу на ринку праці, тобто – вигідні і роботодавцю, і безробітному, і суспільству в цілому. Перелік зазначених робіт дуже різноманітний, та найбільш поширеними видами залишаються благоустрій та озеленення територій.

Після ознайомлення із основними аспектами співпраці учасники круглого столу організували дискусію про організацію громадських робіт. Досвідом співпраці із службою зайнятості в організації громадських робіт поділилися  Іванковецький сільський голова Антоніна Марчук,  Борщівський сільський голова Яків Рейда,  Вікторія Михальчишин – кадровий працівник Лановецького комунального підприємства по благоустрою.

Головний підсумок обговорення – загальне розуміння важливості цього виду діяльності у вирішенні як проблем благоустрою населених пунктів, так і матеріальної підтримки незайнятого населення, активне залучення безробітних до виконання суспільно-корисних робіт. Голови сільських рад пообіцяли під час прийняття місцевих бюджетів передбачити кошти для проведення громадських робіт.

На завершення зустрічі директор центру зайнятості,  за активну співпрацю протягом 2015 року в організації громадських робіт, нагородила Подяками: колективи Лановецького комунального підприємства по благоустрою, сільських голів Бережанської, Борщівської, Борсуківської сільських рад за велику роботу, проведену на території громад. Також подякувала усім сільським головам, які активно долучилися до організації громадських робіт. Та запрошувала до співробітництва тих керманичів сільських рад, які ще не оцінили такий вид тимчасової зайнятості.

Учасники «круглого столу» прийняли резолюцію, в якій підтримали необхідність організації громадських робіт для розвитку громадянського суспільства та сприяння тимчасовій зайнятості населення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Лановецька РДА

 

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*