Україна експортує понад 20% виробленого тіста

У 2017 році Україна збільшила поставки листково-дріжджового тіста за кордон до 20,7% від загальної виробленої продукції в країні.

Про це повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Pro-Consulting

В 2014-2015 роках, через скорочення ринку випічки, виробництво виробів з листково-дріжджового тіста впало на 9,9% в 2014 і на 20,2% — в 2015 році.

Сукупність кризових явищ 2014-2015 років, таких як: зростання собівартості виробництва, інфляція, нестабільність на валютному ринку, недоступність традиційних напрямків збуту — привели до катастрофічного зниження обсягів експорту листково-дріжджової випічки. Вони скоротилися в цей період на 58,3% і тільки в 2016 році почалося поступове зростання поставок цієї продукції за кордон. Якщо в 2013 році на експорт відправлялося 33,4% виробленої в Україні випічки, то в 2016 — 18,7%. В 2017 році даний показник становив 20,7%.

Падіння доходів населення в кризовий період суттєво знизило привабливість українського ринку для імпорту виробів з листково-дріжджового тіста. Зарубіжні поставки в 2014-2015 роках скоротилися на 49,4%. Обсяги імпорту почали відновлюватися з 2016 року разом з виправленням загальноекономічної ситуації в країні і приходом в Україну нових іноземних компаній.

Подальший розвиток ринку виробів з листково-дріжджового тіста буде залежати від динаміки доходів українського населення і успішності освоєння експортерами цієї продукції нових напрямків збуту.

Нагадаємо, понад 30 українських компаній взяли участь у Форумі харчових продуктів у Німеччині.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*