В Тернополі відкрилась виставка художниці з Кременця

Відкриття персональної виставки художниці з м. Кременець Олени Поліщук відбулося 4 липня у Тернопільському обласному художньому музеї.

Повідомляє сайт КРЕМЕНЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Виставка більш ніж 90-ти робіт під назвою «Вітражі душі» сповнена тепла та сонця, що пробиває крізь вітражі багатогранної чистої душі художниці. Роботи виконані олійними фарбами на полотні, ДВП або тарілках у стилі «примітивізму» або наївного живопису. Художниця має професійну журналістську освіту, жила та працювала у Криму в с. Мар’янівка Красногвардійського району. Живопису навчилась самотужки, брала участь у багатьох виставках та пленерах. Тим не менше, саме такий підхід авторки приваблює глядача, породжує добрі та позитивні емоції.
На відкритті були присутні художники, гості з Кременеччини, села Колосова, де зараз проживає мисткиня, представники ЗМІ та поціновувачі образотворчого мистецтва. З привітальним словом звернулась заступник директора обласного художнього музею Ольга Ваврик, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА Лариса Антонюк, заслужений майстер народної творчості України Антон Гриб та заслужений художник України Ярослав Омелян, а також художники Кременецьких творчих груп «Палітра» та «Гладущик», друзі художниці та односельці. Вони висловили спільне звернення до художниці продовжувати свою працю, незважаючи на будь які обставини, і нести добро та світло аматорського малярства людям.
Всі охочі можуть переглянути роботи Олени Поліщук впродовж липня в обласному художньому музеї.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*