Відбулось засідання місцевої комісії

Приводом для скликання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чорткова стало звернення жителів буд. № 60, що по вул. Кобилянської про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків стихії. Через несприятливі погодні умови, 25 липня п.р. у другій половині дня було пошкоджено покрівлю даху вищезазначеного будинку.

Повідомляє ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на міську раду.

Для обстеження будівлі, що постраждала внаслідок стихії 26 липня п.р. виїхала комісія у складі: в.о. міського голови Олега Недокуса, завідувача сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Чорткова Віталія Фика, начальника відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури міської ради Василя Воціховського, депутата округу Романа Безпалька. Згідно з висновками комісії встановлено розмір збитків нанесених негодою.

На основі акту обстеження члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Чорткова погодили поповнення матеріального резерву міської ради будівельними матеріалами згідно з “Програмою захисту населення і території м. Чорткова від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік”.

Таким чином, жителі будинку отримають будівельні матеріали, на відновлення даху, зокрема: шифер (СВ-8 хв. 1.75 ˟ 1.15–12 листів), гусаки (2 м/п оц. ялинка—7 штук), цвяхи шиферні (2 кг).

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*