Внаслідок підвищення тарифів кількість субсидій зросла на дві третини

У січні–квітні 2016 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 1,64 млн домогосподарств, у той час як у січні-травні цього року – 2,74 млн домогосподарств. Таким чином, травневе підвищення тарифів, порівняно з квітнем, збільшило кількість субсидіантів на дві третини.

Про це свідчать зведені дані Державної служби статистики України.

При цьому протягом січня-квітня цього року субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП було призначено 1,7 млн домогосподарств, у той час як протягом січня-травня – уже 2,2 млн домогосподарств.

Питома вага містян у показнику січня-квітня становила 64% (1,1 млн домогосподарств), у показнику січня-травня – уже 68,7% (1,5 млн домогосподарств).

Найбільша кількість отримувачів субсидій припадає на Тернопільську та Сумську області (46,6% та 45,0% відповідно), найменша – в Одеській та м.Києві (9,9% та 15,0% відповідно).

Загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні–травні 2016р. становила 2,3 млрд грн ( у січні-квітні – 2,06 млрд грн), що у 9 разів або на 2,074 млрд грн більше відповідного показника 2015 р.

Із згаданого обсягу коштів на містян припадає 1,3 млрд грн, на селян – 0,99 млрд грн.

Як стверджують у Держстаті, середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство в травні 2016 р. збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 54,9% – до 414,5 грн.

При цьому кожен десятий прохач субсидій (усього 0,25 млн домогосподарств) просив та отримав субсидію готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з яких 198,2 тис домогосподарств – у сільській місцевості.

Джерело: УКРІНФОРМ

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*