Володимир Шашкін: Інвестиції допоможуть Тернопільщині розвинути переробну галузь промисловості – ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Володимир Шашкін: Інвестиції допоможуть Тернопільщині розвинути переробну галузь промисловості

Враховуючи добре розвинуту сировинну галузь Тернопільської області, постає необхідність відкриття переробних підприємств. Якість нашої продукції є досить високою, а тому інвестування в цей сектор матиме хороші перспективи.

Про це за результатами круглого столу з представниками делегації Тауразького повіту Литовської Республіки зазначив перший заступник голови Борщівської РДА Володимир Шашкін.

«На Півдні Тернопільщини – особливо у Борщівському, Заліщицькому районах високі врожаї дають томати, капуста, перець, що є сировинною продукцією. Водночас переробна галузь досі залишається малорозвиненою. Тому нам потрібно максимально шукати шляхи для відкриття нових виробничих потужностей. В першу чергу, ми забезпечимо роботою місцевих жителів, при цьому рівень заробітної плати буде цілком конкурентоздатний. Окрім того, розвиток напрямку переробної промисловості допоможе наповнювати бюджет області. Тобто кошти, які ми залучимо в область у вигляді інвестицій, в подальшому «працюватимуть» на нас – з їх допомогою можна буде реалізовувати і інфраструктурні. І соціальні проекти», – зауважив Володимир Шашкін.

На його думку, з огляду на те, що Литовська Республіка мала схожу економічну історію, Україна має унікальну можливість запозичити саме практичний досвід. «Це дозволить нам уникнути значної кількості помилок, а відтак і реформи у нас відбудуться швидше. Відповідно позитив від них жителі Тернопільщини відчують у найближчій перспективі», – зазначив Володимир Шашкін.

 

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*