Володимир Максимів: “Під час нересту впіймали 175 браконьєрів”

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області очолює Володимир Максимів, і, після спілкування з ним, прийшло усвідомлення того, що діюче українське природоохоронне законодавство – надто лояльне до злочинних зазіхань.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Яскравий приклад-2017: протягом нерестової заборони  на виловлювання риби, яка тривала з 1-го квітня до 10-го червня, на водоймах області було затримано 175 браконьєрів. Але відбулись вони лише «легким переляком», бо сплатили всього-навсього 180-340 гривень адміністративних штрафів. Більшого покарання Закон – не передбачає. Хоча порушники витягують сітками риби на десятки тисяч…

Юридичний парадокс полягає ще й у тому, що браконьєри могли б притягатись до більш  суворої – кримінальної – відповідальності за «значну шкоду», але конкретні розміри цих «значних» збитків у законодавстві чітко  не прописані, і визначення державних втрат покладено на суддів, які не завжди спроможні фахово у «рибних» цінах розібратись.

Детально про те, як дають раду охороні рибних ресурсів всього четверо(!) інспекторів обласного тернопільського управління, і кого залучають на допомогу в боротьбі з браконьєрством – розповів у інтерв’ю головний рибінспектор Тернопільщини Володимир Максимів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*