Всі роботи в місті під контролем міської влади

Сьогодні міський голова Володимир Шматько спільно з заступником міського голови Олегом Недокусом, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міської ради Василем Воціховським побували в мікрорайоні Кадуб, з метою контролю виконання забов’язань Чортківського ККП і ПП “Катруб”.

Повідомляє сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на міську раду.

На виїзній робочій нараді були присутні: начальник ККП Віталій Царик, директор сміттєпереробно-сортувальної лінії ТзОВ “ЕКО БАЛАНС ТЕР” Максим Дурняк, директор Чортківського відділення ПП “Катруб” Олена Скалій.

У зв’язку з тим, що 13 червня п. р. ПП “Катруб” визнано переможцем конкурсу “Про визначення надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Чортків” з 16 липня ця організація приступила до виконання своїх обов’язків. Підприємство, яке протягом року займалось вивезенням твердих побутових відходів з трьох мікрорайонів міста, відтепер обслуговуватиме територію усього Чорткова.
Для надання якісних послуг ПП “Катруб” закуплено та встановлено євроконтейнери (вартість кожного складає 6 тис. гривень) по вулицях: Маковея, 7, В. Великого, 24, Січинського, 13.

Задля безперешкодного виконання робіт ПП“Катруб”- встановлення нових сміттєвих контейнерів – очільник міста доручив начальнику Чортківського ККП Віталію Царику здійснити відповідні роботи, а саме: звільнити території від старих металевих сміттєвих баків та прибрати майданчики для нових контейнерів.

У той же час очільник міста наголосив на необхідності утримання в належному санітарному стані усіх місць, де будуть встановлені сміттєві контейнери. З такою вимогою він звернувся до директора Чортківського відділення ПП “Катруб” Олени Скалій.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*