Як псевдожебраки розводять тернополян? (ФОТО)

На вулицях Тернополя часто можна зустріти місцевих попрошайок. Жінки, чоловіки, люди похилого віку, всі вони жебракують. Але їхня мета так і залишається “за кадром”. Що ж насправді керує ними: бажання допомогти іншим чи банальна спроба підзаробити?

Уже неодноразово жителі міста бачили, як, одні і ті ж самі люди місяцями, а деколи й роками, ніяк не можуть назбирати потрібну суму на “лікування”.

wVHRtmD1e7I -2QwbmZNmqk

Нещодавно, саме такого жебрака вивели на “чисту воду”. Небайдужі тернополяни надавали фінансову допомогу чоловікові на інвалідному візку, поки не дізнались, що він цілком в змозі ходити. Після чергової “робочої зміни”, псевдокаліка встав зі свого візка та спокійно пішов по справах. Незабаром з’ясувалось, що чоловік чергується із своєю напраницею, яку теж неодноразово бачили у цьому ж самому візку.

 

NnBHw5t0HBU

Такі афери сьогодні популярні не лише на Тернопільщині, але й по всій Україні.Тож просимо усіх чуйних людей, бути обачнішими та не витрачайти свої кошти на псевдокалік та інших жебраків. Краще допомогти тим  людям, які дійсно цього потребують.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*