Звернення голови ОДА Степана Барни з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Саме в ці дні, чотири роки тому, нашу державу сколихнули  трагічні події на Майдані. І вже чорити роки поспіль ми віддаємо шану тим, хто першим став на захист Свободи і Гідності кожного з нас. Тоді українці об’єдналися, щоб відстояти право всіх жити у вільній Україні, мати право вільно дихати та почуватися вільно!

Майдан об’єднав людей різного віку, професій, поглядів та вподобань, об’єднав активних та свідомих з різних куточків України, в тому числі, й жителі нашої області боролися з режимом Януковича, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, і робили це не заради власних інтересів, а прагнули кращого майбутнього для своїх дітей, сімей, для своєї країни.

На превеликий жаль, шестеро Героїв з Тернопільщини – Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назарій Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко й Тарас Слободян, загинули за те, щоб сьогодні у нас була інша держава – вільна, сильна, демократична…

Тому сьогодні ми щиро вдячні кожному Героєві, який пожертвував найціннішим заради світлого та великого майбутнього своєї Держави! Кожному Героєві, який своєю жертвою змінив хід історії! І низко схиляємо голови перед їхнім подвигом та їхніми родинами. Ми пам’ятаємо ту величезну ціну, яку заплатити українці за право бути собою на своїй землі. День Героїв Небесної Сотні – це ще одне нагадування, що здатися ми не маємо права, адже наша боротьба триває й досі!

Схилімо ж голови перед загиблими Героями у хвилині мовчання та запалімо свічку пам’яті!

Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

З повагою голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*