Звернення міського голови Тернополя з приводу річниці смерті Володимира Стаюри

Тернополяни! Українці!

Рік назад трагічна смерть обірвала життя голови фракції ВО «Свобода», славного сина українського народу, що не мислив свого життя без служіння Україні – Володимира Стаюри.

Україна втратила людину-легенду. Стаюра опинився у вирі політичної боротьби за незалежну українську державу, коли став одним з організаторів «Народного Руху», коли долучився до створення у Тернополі товариства «Вертеп» та «Меморіал». Він був одним з тих, хто голосно заявляв, що «Українській державі бути!», ще задовго до офіційного проголошення незалежності, коли молодим піднімав синьо-жовтний прапор над будівлею Тернопільської міської ради.

29 січня 2013 року він підняв червоно-чорне полотнище воюючої України над будівлею Тернопільської обласної ради. Зробив це у час режиму Януковича, котрий нищив все українське.

Володимир Стаюра став найактивнішим організатором протестного руху під час Революції Гідності. Був лідером Євромайдану.

Він одним з перших пішов на фронт, щоб зі зброєю в руках захищати свою Україну у складі батальйону «Січ», а пізніше на посаді заступника командира роти «Закарпатська Січ», 93-окремої механізованої бригад ЗСУ, що воювала на найскладніших відтинках українсько-російського фронту поблизу Донецького аеропорту.

Також він був одним з найкращих депутатів міської ради Тернополя. Володимир відрізнявся своєю безкомпромісною позицією, завжди відстоював інтереси громади.  Без заперечень, Володимир Стаюра був справжнім націоналістом, лідером та провідником «Свободи», за яким йшли люди.

Він своїми діями, своїм життям заслужив на звання Героя та почесного громадянина Тернополя.

Володимире, нам дуже важко без тебе. Але ми, побратими, діємо за твоїми настановами, коли на першому місці Тернопіль та Україна!

Спи спокійно, побратиме!

Міський голова Тернополя

Сергій Надал

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*